Ja me kë bëri dashuri për herë të parë Xhensila (Foto)

Xhensila Myrtezaj e aktori tashmë i njohur Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të përfolur dhe më simpatikë nga të gjithë, shkruan Kosovarja .

ShowBiz

01/02/2016 08:56

Ata tregojnë herë pas here se sa e duan njëri-tjetrin nëpër foto që postojnë në rrjetet sociale dhe në intervista të ndryshme të dhëna nëpër të gjitha mediat tona shqiptare.

Gjatë një interviste të mëhershme, Xhensila ka treguar se “Me atë që kam bërë dashuri për herë të parë nuk jam penduar kurrë dhe kam qenë shumë e lumtur, dhe vazhdoj të jem e lumtur”.

Me këtë , këngëtarja sharmate, ka treguar se aktori ka qenë ai me të cilën ka humbur edhe virgjërinë, me të cilin edhe është e fejuar ,por që nuk e përmendin asnjëherë kur do martohen , ta bëjnë dasmën… /Kosovarja/