Ja dhe goli i Neymarit ndaj Perusë (Video)

Superylli i Barcelonës, Neymar ka arritur të realizojë në minutën e 5’ të takimit për skuadrën e Brazilit ndaj Perusë. Rezultati momentali i këtij takimi është 1-1.

Sport

14/06/2015 23:53

https://vine.co/v/eenMAnO6LDt