Ja çka i bëri të famshëm Dafina Zeqirin e Capital-T (Video)

19:22 | 29 Maj 2016

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Capital-T tashmë i kanë arritur sukseset e merituara, por nuk janë duke u ndalur.

Edhe Dafi poashtu Capital – T rreth vetes kanë mbledhur shumë adhurues, transmeton lajmi.net.

Këngët e tyre janë shumë të suksesshme, por a ju kujtohet kënga me të cilën ata u ngjitën hapave të suksesit?

Bashkëpunimi i tyre me 2po2 bëri që të ju dëgjohet zëri kudo.

Është kënga ‘Shumë nal’ hiti i 2010-tës./Lajmi.net.