Ja cila këngëtare shqiptare i pëlqen David Guetta-s (FOTO)

Një ndër DJ më të njohur në botë David Guetta i cili njihet edhe për realizimin e bashkëpunimeve me shumë emra të famshëm, po lavdëron një këngëtare shqiptare

ShowBiz

03/05/2015 19:30

David Guetta, ka mbetur i magjepsur nga këngëtarja Bebe Rexhën e cila sapo ka lançuar projektin ‘I’m gonna shoë you crazy’.

Guetta në faqet e tij zyrtare në rrjete sociale ka shkruar. “Shikoni Bebe Rexhën, ajo këndon ‘Hey mama’ së bashku me Nicki Minaj dhe është një tekst shkruese e mirë”, ka shkruar Dj, transmeton lajmi.net