Ja çfarë thotë Ronela për Young Zerkën (Video)

Young Zerka këto ditë ka publikuar 'coming soon-in' e projektit të ri.

ShowBiz

09/02/2016 23:41

Pas publikimit të trailerit të projektit më të ri të Young Zerkës, ka reaguar Ronela Hajati, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram videon duke thënë se është nga të paktat këngë që do të mbetet gjatë në mendjen e njerëzve.

“Di te them nje gje te sigurt! Eshte nga ato pak kenge qe ngelin shume gjate ne memorien e njerzve! Uroj te marresh suksesin qe meriton dhe qe per kaq kohe ta kane pervetesuar te tjeret pa te drejte! 
Une mezi po e pres…! Duket pune e mrekullueshme!”, ka shkruar Ronela.

Projekti i ri i Young Zerkës pritet të publikohet në ditën e të dashuruarve./lajmi.net.