Ja çfarë thotë profesori Sefa, për studentin e tij Albin Kurti

Profesori në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike, Ruzhdi Sefa, ka folur në superlativ për ish-studentin e tij, njëherit deputetin e Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti.

Lajme

25/01/2016 22:55

Sefa komentet e tij për Kurtin, përcjell botasot, i ka bërë përmes një satusi në profilin e tij në Facebook, ku këtë të fundit e cilëson si një ndër studentët më të mirë të gjeneratës.

Ky është komenti i tij plotë: