Ja çfarë po bën McGregor për ta rrahur Mayweatherin më 26 gusht (FOTO)

Conor McGregor po vazhdon të përgatitet për luftën me Floyd Mayweather.

Sport

19/07/2017 18:47

McGregor dhe Floyd Mayweather do të ngjiten në ring më 26 gusht.

Irlandezi në vazhdën e përgatitjeve ka sfiduar veten edhe në temperatura shumë të ulëta./Lajmi.net/