Ja çfarë ndodhi në prapaskenat e xhirimeve të serialit “O sa mirë”

"O sa mirë" është ndër seralet vendore më të pëlqyera për publikun.

ShowBiz

29/06/2018 19:59

Ekipi i emisionit “Mirage” ka qenë i pranishëm në xhirimet e një episode të këtij seriali.

Derisa aktorët po xhironin një nga episodat e fundit të këtij sezoni të “O sa mirë”, atyre u ndodhën shumë të papritura.

Përmes stories së përgatitur nga “Mirage” mund të shikoni nga afër se çfarë ndodh në prapaskenat e serialit.

Storien e plotë mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm dhe të mësoni edhe se çfarë thanë aktorët për kamerën e “Mirage”. /Lajmi.net/

YouTube player