Ja çfarë ndodh kur CR7 dhe Messi takohen në tunelin e stadiumit (VIDEO)

Barcelona barazoi me Real Madridin me rezultat 1-1.

Sport

03/12/2016 22:47

Kjo ishte një ndeshje e shumë pritur, jo vetëm që dy ekipet më të mira aktualisht në botë luanin në mes vete, por edhe dy lojtarët më të mirë.

Në këtë ndeshje dyshja Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi dukeshin shumë miqësorë.

Kjo më së miri tregohet edhe me përshëndetjen e tyre para ndeshjes.

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.