Ja çfarë kanë bërë fansat për Robert Berishën

Robert Berisha rreth veres ka shumë fansa.

ShowBiz

07/03/2019 23:55

Muzikanti dhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka një numër të madh ndjekësish të cilët e përcjellin në karrierë, shkruan lajmi.net.

Madje disa prej tyre janë shumë të flaktë dhe kjo më së miri dëshmohet nga një Instastory i fundit që e ka publikuar vetë ai.

Në foton e postuar shihet shkronja ‘R’ e bërë me disa trëndafila të kuq dhe dikush prej fansave e ka etiketuar këngëtarin Robert Berisha pranë fotos.

Më poshtë ua sjellim postimin./Lajmi.net/