Ja çfarë i bëjnë fëmijët Dhurata Lipovicës (Foto/Video)

Dhurata Lipovica njihet si femra e cila ka pasur shumë suksese si përfaqësuese e vendit në gara të ndryshme të bukurisë.

ShowBiz

31/01/2016 16:55

Ajo e kishte përfaqësuar Kosovën në “Ford SuperModel Of the World” në SHBA në vitin 2007, gjithashtu ka marrë çmimin ‘përcjellësja e parë’, në edicionin e 22-të të spektaklit të famshëm “Best Model of the World 2009”, në Sofie të Bullgarisë, shkruan lajmi.net.

Dhurata është e martuar me aktrorin e njohur Fisnik Ademin dhe ë bashku kanë dy fëmijë.

Në këtë video që ju sjellë Lajmi.net mund ta kuptoni edhe sa e përkushtuar është ajo në familje, dhe sa hapsirë u jep fëmijëve të saj që të luajnë dhe ndihen të lirë, qoftë edhe nëse e grimojnë ‘keq’./lajmi.net.