Ja çfarë gjeti Kylie Jenner kur hapi kamerën e telefonit

15:43 | 14 Gusht 2019

Kylie Jenner përmes një postimi tregoi se me çka përballen nënat çdo ditë.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën tregoi se çfarë bëri vajza e saj, shkruan lajmi.net.

Vogëlushja Stormi e kishte për pak kohë telefonin e nënës në duar dhe kjo i mjaftoi të bënte disa foto.

“Çdoherë kur e hapi kamerën. Nënat e dinë”, ka shkruar Kylie.

Për ndryshe, bukuroshja po feston javën e ditëlindjes në një jaht luksoz në Itali, bashkë me partnerin, familjen dhe shoqërinë. /Lajmi.net/