Ja çfarë burri kërkon Ronela Hajati ?!

Edhe pse shumë femra kanë ngelur të mahnitura nga protagonisti i “Fifty Shades of Grey”, Christian Grey, megjithatë ato e shohin atë vetëm në botën e filmit dhe jo si një partner në jetën reale.

ShowBiz

01/03/2015 11:39

Porse ka dhe nga të tilla që janë pro mazokizmit (arritja e kënaqësisë seksuale duke duruar dhimbje), një prej tyre duket të jetë edhe këngëtarja Ronela Hajati.

“E kam lexuar dhe librin si dhe pashë filmin. Dola në përfundimin se dua një burrë si Christian Grey. Është perfekt, nga fillimi deri në fund. Jam plotësisht dakord me të gjitha ato çfarë bëri, natyrisht, pa atë pjesën e fundit të filmit”. “Do të isha shumë e lumtur nëse do të gjeja një burrë si Christian. Është ideali për çdo femër”, citohet të ketë thënë Ronela për Bluetooth, transmeton Shekulli.

Duke komentuar skenat erotike të filmit, këngëtarja ka thënë se ato nuk ishin të ekzagjeruara për publikun shqiptar.

“Të siguroj që shqiptarët bëjnë edhe më shumë se aq sa kemi parë në film”, ka shtuar Ronela. lajmi.net