Të Infektuar: 39.057

Të Shëruar: 24.427

Të Vdekur: 1.005

Ja çfarë bën Loredana gjatë qëndrimit në Kosovë

23:54 | 31 Tetor 2020

Foto: Instagram

Loredana ka publikuar një fotografi se si kalon kohën në Kosovë.

Reperja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër është mjaft aktive në llogarinë e Instagramit, shkruan lajmi.net.

Ndërsa së fundmi reperja ka bërë të ditur se ajo është kthyer në Kosovë dhe sipas publikimeve duket se po kalon mjaft mirë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e Instagramit disa imazhe gjatë vizitës në Kosovë, teksa shihet duke shijuar ushqimin që ka në tavolinë.

Reperja njihet edhe për format trupore shumë tërheqëse, ndërsa jo rrallë herë ndan fotografi gjatë kohës që kalon në palestër për ti mirëmbajtur ato./Lajmi.net/