J.Lo thotë se nuk e ka në plan martesën – Lajmi.net
J.Lo thotë se nuk e ka në plan martesën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:17, 15 April 2019
Muaj më parë, Jennifer Lopez i tha ‘PO’ propozimit të partnerit të saj, Alex Rodriguez për fejesë.

Edhe pse pritej data e martesës, J.LO i surprizoi të gjithë. Në një intervistë të fundit, këngëtarja ka thënë se nuk janë duke planifikuar ende asgjë.

“Kam disa projekte të mëdha të biznesit që duhet t’i përfundoj deri në fund të vitit, kështu që me të vërtetë nuk e di se çfarë do të ndodhë dhe nëse duam ta shtyjmë martesën apo të presim”, ka deklaruar J.Lo./lapsi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO