Istog: Vdes një 31 vjeçar në vendin e punës

Një burrë në Istog ka ndërruar jetë aksidentalisht derisa ishte duke punuar.

Lajme

06/11/2017 16:38

Nga lëndimet që ka marrë viktima nuk ka mundur të mbijetojë dhe rrugës për në spital ka ndërruar jetë, njofton Klan Kosova.

“Ju njoftoj se rreth orës 10 të ditës së sotme kemi marrë informatën nga qytetarët për një vdekje ku menjëherë njësitet tona kanë dalë në vendin e ngjarjes”.

“Prokurori i rastit e ka cilësuar atë si “Hetim i vdekjes”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Bëhet fjalë për një 31 vjeçar, që ka vdekur aksidentalisht”, ka shtuar ai pa dhënë detajet se si ka ndodhur tragjedia.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës iu është dorëzuar familjarëve”, ka shtuar ai.