Islanda, lamtumirë me falenderime

Islanda u përshëndet nga Kampionati botëror 2018.

Sport

27/06/2018 12:43

Islanda e mbylli rrugëtimin e saj në këtë Botëror pas humbjes me Kroacinë në ndeshjen e fundit në grup.

Një falenderim special në Twitter për tifozët dhe mikpritjen ruse.

Islanda u eliminua pas humbjes nga Kroacia.

Ekipi fitoi mbështetje me paraqitjen dhe sjelljen fantastike nga tifozët. /Lajmi.net/