Ish e dashura e Getit në krahët e Kleptos

Reperi Bes Mjeku i njohur si Klepto,ka publikuar një foto duke u argëtuar mes dy femrave.

ShowBiz

20/06/2015 10:53

Njëra nga femrat në krahët e reperit është Hana Shehu,ish e dashura e Getoar Selimit,transmeton lajmi.net

Nuk dihet nëse mes reperit dhe Hanës ka më shumë se raport shoqëror,por kjo pamje nuk do t’i pëlqejë aspak Getit,duke ditur armiqësitë në mes labelit të tij dhe “TBA-së”, pjesë e së cilit është Klepto.

Kujtojmë se Geti dhe ish-prezantuesja e RTK-së e cila në atë kohë jetonte në Kroaci,kanë pasur një lidhje 3 vjeçare dhe pamundësia për të qenë sa më shumë afër nëri tjetrit thuhet të ketë qenë arsyeja e ndarjes.(lajmi.net)