Ish-ushtarët e UÇK-së dhe ushtari i ri i FSK-së, bëhen bashkë në Gllogjan

Ish-pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe njëri na ushtarët e FSK-së, janë bërë bashkë këtë pasdite.

Lajme

28/10/2020 16:07

Ish-pjesëtarët e UÇK-së, Daut Haradinaj, Agim Çeku dhe Sylejman Selimi u bënë bashkë sot në Gllogjan, transmeton lajmi.net.

Shoqëri ish-luftëtarëve të vendit u bëri edhe Luan Haradinaj, ushtarë i FSK-së.

“Në Gllogjan, me burrat e mirë të kombit, tek ulliri qindra vjeçar”, shkroi Daut Haradinaj./Lajmi.net/