Ish-presidentja e Kosovës mbrëmë ka shkëlqyer në një event në Tiranë

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka shkëlqyer mbrëmë në ngjarjen “Muza” në Tiranë. E veshur me një fustan të bardhë dhe elegantë, ajo ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.net. Jahjaga ka falënderuar Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Drejtoren Ekzekutive të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon Andriola Morina Kambo për…

ShowBiz

21/06/2024 14:30

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka shkëlqyer mbrëmë në ngjarjen “Muza” në Tiranë.

E veshur me një fustan të bardhë dhe elegantë, ajo ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.net.

Jahjaga ka falënderuar Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Drejtoren Ekzekutive të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon Andriola Morina Kambo për organizimin e këtij eventi.

Ja postimi i plotë në Instagram:

Edhe një vit tjetër i suksesshëm për Muza-në, garë kjo në të cilën shumë kreatorë të rinj nga gjithë trevat shqipfolëse patën rastin të ecin skenës së kësaj gare të mrekullueshme duke prezantuar veshjet e dizajnuara nga ta.

Duartrokasë fituesit dhe gjithë ata që ishin pjesë e kësaj gare për kreativitetin dhe guximin me veshjet të cilat kishin dizajnuar.

Falënderoj Krye bashkiakun e Tiranës, mikun tim Erion Velijaj dhe Drejtoren Ekzekutive të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon Andriola Morina Kambo @andriolakambo për një organizim të këtij niveli. Dedikimi juaj për diçka më ndryshe e për të gjithë, është për tu duartrokitur gjithmonë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Atifete Jahjaga (@atifetejahjaga)