Ish konkurrentja e “Për’puthen” zbulon tatuazhin afër zonës intime

ShowBiz

22/05/2022 23:22

Efi ishte njëra ndër ish konkurrentet e "Për'puthen 3" më të përfolura.

Kjo pasi ajo kishte ngjashmëri të madhe me moderatoren e programit, Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Edhe pas daljes së saj nga programi i dashurisë, ajo vazhdon e komentohet për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka filluar pushimet, dhe bashkë me të ndodhet edhe Mikela, me të cilën u bënë shoqe sa ishin pjesë e emisionit.

Nga atje Efi po qëndron mjaftë aktive me imazhe të ndryshme të cilat i ndanë me ndjekësit e saj, dhe duket qartë se po kalon për mrekulli.

Së fundmi, ka ndarë një imazh me kostume plazhi ku shihet se Efi ka një tatuazh jo shumë larg pjesës intime.

Tatuazhi është një palë buzë të kuqe./Lajmi.net/