Ish-konkurrenti i Për’puthen vjen me një deklaratë të fortë për Rrushen

Para disa puntatash konkurrenti Kristo Sinani u largua nga “Përputhen”.

ShowBiz

27/04/2022 22:39

Ai u largua pasi Rrushja  njëra nga konkurrentët më të cilën kishte takime vendosi që ti ndërpriste me atë.

Ndërsa sot ai mori pjesë në emisionin “Shqipëria Live” ku foli rreth kësaj eksperience dhe se çfarë do të ndryshonte.

Ndër të tjerash Kristo  foli edhe rreth marrëdhënies me Rrushen ku tha se po e priste jashtë.

Pjesë nga biseda:

Erjona Rusi: Do e shohësh më programin?

Kristo Sinani: Po normalisht, jam kurioz si do vazhdojë rrugëtimi i saj

Erjona Rusi:

Mbase pret të dali single

Kristo Sinani: Se di ndoshta, do ta shohim

Flori Gjini: Nëse del single, do përpiqesh pasi të dali nga programi

Kristo Sinani: Patjetër që po

Erjona Rusi: Do të thotë që po e pret jashtë programit

Kristo Sinani: Po   /Lajmi.net/