Ish konkurrenti i “Për’puthen” nga Kosova pranon se ka kryer marrëdhënien me më shumë se dy vajza nga programi

Xhafer Thaqi është një ish konkurenti i “Për’puthen” i sezonit të tretë.

ShowBiz

13/06/2022 10:01

Ai ishte i ftuar në “Glamour Zone” Rtv Ora ku ka treguar disa detaje që nuk ishin dëgjuar më herët, shkruan lajmi.net.

Ai ka pranuar se ka kryer marrëdhënien intime me më shumë se dy vajza nga programi.

Por ai ka preferuar të mos të i tregonte emrat e tyre.

Më pas u pyet për prapaskenën më të çuditshme që ka parë dhe ai u shpreh se ka parë videon e një vajze të “Për’puthen” duke kryer marrëdhënie me dy meshkuj./Lajmi.net/