Ish çifti bëjnë gara mes vete, pas Afronës edhe Blero nis pushimet, udhëton në Itali

Ani pse ka shumë muaj më parë që janë ndarë, Blero dhe Afrona vazhdojnë të “thumbohen” në rrjete sociale. Ish çifti kohë më parë dolën me deklarata lidhur me ndarjen e tyre, shkruan lajmi.net. E madje dyshja tashmë kanë krijuar edhe lidhje të reja. Ishte Afrona ajo e cila i nisi pushimet me partnerin e…

ShowBiz

31/05/2023 10:44

Ani pse ka shumë muaj më parë që janë ndarë, Blero dhe Afrona vazhdojnë të “thumbohen” në rrjete sociale.

Ish çifti kohë më parë dolën me deklarata lidhur me ndarjen e tyre, shkruan lajmi.net.

E madje dyshja tashmë kanë krijuar edhe lidhje të reja.

Ishte Afrona ajo e cila i nisi pushimet me partnerin e saj të ri, të cilin e publikoi për herë të parë në rrjete sociale.

Çifti i ri përmes Instagramit treguan se po shijojnë pushimet në Bodrum të Turqisë.

Nuk vonoi edhe aq kur Blero shpërndau disa imazhe në rrjete sociale, me anë të të cilave zbuloi se ka nisur pushimet me partneren e re në Itali.

I njëjti në një imazh të ndarë në InstaStory bëri me dije gjithashtu se është me të dashurën e re.

Duket se ish çifti po bëjnë garë mes vete./Lajmi.net/