Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Isa Mustafa uron festën e Fitër Bajramit

20:34 | 14 Qershor 2018

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka uruar besimtarët myslimanë për përfundimin e muajit të shenjtë të Ramazanit dhe festën e Fitër Bajramit.

Ai ka uruar paqe, mirëqenie dhe harmoni në familjet dhe shtetin e Kosovës, njofton Klan Kosova.

Statusi i tij i plotë:

Të gjithë besimtarëve myslimanë ju uroj përzemërsisht përmbylljen me devotshmëri të muajit të shenjtë të Ramazanit.
Paqja, mirëqenia e harmonia mbizotërofshin në të gjitha familjet dhe në shtetin e Kosovës.
Urime Festa e madhe e Fitër Bajramit!/Lajmi.net/