Irina Shayk shndërrohet në bjonde

10:31 | 12 Qershor 2018

Është një nga modelet më të famshme në botë.

Ajo është fytyrë shumë e pranishme në kopertinat e revistave më të njohura në botë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Irina ka pozuar për revistën “The Love Magazine”, në të cilën erdhi më ndryshe se kurrë më parë.

Modelja kësaj radhe vjen në versionin e bjondes, ajo dukej për mrekulli dhe tërheqëse si çdo herë.

Kujtojmë që Irina Shayk tash e një kohë është në lidhje me Bradley Cooper dhe së bashku kanë një vajzë. /Lajmi.net/

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on