Irina Shayk: Ronaldo nuk ishte mashkulli im ideal!

Irina Shayk ka folur për lidhjen e saj me Cristiano Ronaldon. Ajo ka theksuar se Ronaldo nuk ishte mashkulli i saj ideal

ShowBiz

09/03/2015 15:30

Irina Shayk, e njohur tashmë edhe si ish femra e Cristiano Ronaldos, ka kritikuar ish-të dashurin e saj, portugezin e Real Madridit.

Irina deklaroi në një investirë për “Hola” se Ronaldo nuk ishte mashkulli i saj ideal.

“Nëse ke një lidhje, ajo duhet të jetë e mirë, përndryshe nuk zgjat.Mashkulli ideal? Të jetë besnik, i ndershëm dhe një xhentëlmen i cili di si të respektojë femrat. Unë mendova se e gjeta një, por… jo”, tha mes tjerash bukuroshja ruse. Lajmi.net