Irina Shayk, perfekte në ‘Intimissimi’ (Foto)

Irina Shayk është imazhi më i njohur i markës italiane të të brendshmeve, ‘Intimissimi’, kështu që ishte më se e natyrshme që Irina Shayk të shkëlqente në koleksionin e saj.

ShowBiz

11/10/2015 11:29

Bukuroshja ruse dukej thjesht e mrekullueshme me një veshje në ngjyrë të zezë, transparente në pjesën e sipërme për të nxjerr në pah reçipetat sensuale ‘Intimissimi’ si dhe për të rikujtuar se ajo mbetet një nga imazhet më të famshëm të firmës, shkruan Daily Mail. /Gazeta Blic