Irina Shayk nuk përmbahet, pozon tërësisht ‘nudo’

Modelja ruse Irina Shayk ka publikuar disa imazhe ku shihet tërësisht e zhveshur.

ShowBiz

24/10/2020 23:13

Irina Shayk ka pozuar pa pikë turpi në fotosesionin e ri, duke mos veshur asgjë ndërsa ishte e ulur në shtrat, shkruan lajmi.net.

Ajo ka një fizik të përsosur dhe një shikim tërheqës, krejtësisht e zhveshur ndërsa duket pozon me sy të mbyllur.

Irina është një nga supermodelet më të kërkuara, yll i padiskutueshëm i kopertinave të revistave më të njohura.

Fotografitë janë të realizuara në bardh dhe zi, ku shihet duke pozuar tejet joshëse për kamerën./Lajmi.net/