Irina Shayk merr vëmendjen në eventin “Nightmare Alley”, derisa i pranishëm është edhe ish-partneri Bradley Cooper

17:41 | 2 Dhjetor 2021

Modelja vodhi shfaqjen në premierën botërore të Nightmare Alley të mërkurën në New York City teksa mbështeti ish-partnerin e saj, yllin e filmit, Bradley Cooper.

Modelja, 35 vjeçe, dukej e shkëlqyeshme me një kostum me shirita me një parzmore të zbuluar poshtë teksa ecte në tapetin e kuq me yjet e filmit, përfshirë ish-in dhe Rooney Mara, transmeton lajmi.net.

Shfaqja e mbështetjes vjen mes thashethemeve seIrina dhe Bradley mund të jenë ribashkuar pas një sërë daljesh të ngrohta publike me vajzën e tyre Lea, 4 vjeç, ndërsa Bradley, 46 vjeç, bëri pak për të shuar thashethemet kur e quajti mbështetjen e saj ‘të veçantë’ ndërsa fliste për Entertainment.

Irina dukej sensacionale me kostumin e saj elegant të zi, i cili ishte stolisur me një model me shirita.

Ajo veshi xhaketën me dy krahë të hapur për të zbuluar të brendshmet e saj të mrekullueshme, një bluzë lëkure të zhytur që i nxirrte në pah dekoltenë dhe mezi e ruante modestinë e saj.

Ylli i pasarelave kishte gjithashtu një rrip të trashë lart mbi mes, dhe mbante një tufë kartoni me qymyr në njërën dorë. Ajo vendosi flokët e saj brune të lidhura fort në një topuz, ndërsa kishte vendosur edhe buzëkuq mahnitës të kuq.

Bukuroshja me origjinë ruse e mbylli pamjen e saj me një palë taka të zeza me majë që e ngritën shtatin e saj në 10 metra./Lajmi.net/