Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Irina Shayk magjepsëse në festivalin e filmit në Kanë

10:01 | 10 Maj 2018

Njihet si një ndër modelet më të bukura në botë.

Modelja Irina Shayk ka mahnitur gjatë parakalimit të të famshmëve në qilimin e kuq në premierën e “Yomeddine”, të mërkurën gjatë Festivalit të Filmit në Kanë, shkruan lajmi.net.

Irina kishte veshur një fustan të zi të gjatë, në të cilin dukej magjepsëse, ndërsa gjithë paparacët vëmendjen e kishin tek ajo gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Bukuroshja kishte aplikuar një grim të lehtë në fytyrë, kombinuar me buzët e kuqe, kurse flokët i kishte lidhur shumë thjeshtë.

 

Kujtojmë që Irina është në lidhjen me aktorin Bradely Cooper dhe së bashku kanë një vajzë të cilën e pagëzuan Lea De Seine Shayk Cooper. /Lajmi.net/