Irina Shayk e Bradley Cooper skena të nxehta në plazh (Foto)

Shayk dhe Cooper po kalojnë pushimet në Itali.

ShowBiz

11/08/2015 21:56

Ata janë çift tash e disa kohë dhe në çdo moment po përpiqen të jenë ranë njëri-tjetri.

Irina ka qëdnruar shpesh në Londër, ku Cooper po qëndron për shfaqjen e tij teatrale ndërsa tani kanë gjetur kohën të kalojnë edhe pushimet bashkë, transmeton Lajmi.net.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë fotografuar në një plazh të Italisë duke u puthur e përqafuar bashkë./Lajmi.net

irina

irina3

irina4