Irina për lumturinë

Modelja ruse zbulon diçka nga marrëdhënia e saj me Ronaldon. Nëse jeni të lumtur, thotë ajo, atëherë keni ndërtuar një mur rreth vetes.

ShowBiz

29/09/2013 11:00

Zakonisht është i dashuri i saj, futbollisti Cristiano Ronaldo, ai i cili shënon golin. Por, modelja ruse Irina Shayk, 27 vjeçe, duket se mund të lidhë çdo njeri deri në nyje.

Ajo zbuloi detaje të marrëdhënies së saj me 28 vjeçarin, superyllin e Real Madridit.

Irina tha në edicionin e dhjetë të VMAN:  “Nëse jeni të lumtur, keni ndërtuar një mur rreth vetes.”

“Çfarë është më e rëndësishme, qëndron prapa murit”.

Dhe Cristiano sigurisht e di çështjen e murit, që shpesh e ka mposhtur atë me shkelmat e tij të lirë.