Irina ‘godet’ Ronaldon

Irina Shayk ka bërë një deklaratë interesante duke bërë të mendohet se tradhëtia ishte arsyeja e ndarjes së saj nga ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Sport

12/02/2015 20:20

Ende nuk dihet arsyeja e saktë pse Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk i dhanë fund lidhjes së tyre.

Por, modelja ruse ka bërë disa deklarata që japin indikacione pse çifti nuk është më bashkë.

Ajo ka treguar se cili lloj i mashkujve i pëlqen, dhe kjo ka hedhur dyshime se Ronaldo mund ta ketë tradhëtuar atë.

“Më pelqejnë meshkujt e ndershëm dhe besnik ndaj të dashurave të tyre”, u shpreh ajo.

Çfarë deshi të thotë Irina, Ronaldo nuk ishte besnik?

Ndoshta së shpejti do të vjen një reagim nga Ronaldo.