Irina dhe Bradly i tregojnë botës se janë bashkë (FOTO)

Në të gjitha mediat në botë u diskutua lajmi për ndarjen e supermodeles ruse Irina Shayk dhe aktorit Bradley Cooper.

ShowBiz

04/02/2016 19:27

Çifti nuk bëri asnjë deklaratë për të pohuar ose mohuar këtë lajm por vëndosën të ua tregojnë botës me foto të vërteten.

Ata janë bashkë dhe duken më të lumtur se kurrë ndërsa janë parë duke shëtitur në Central Park./mapo30D9A14C00000578-3430638-image-m-15_1454532439752Sealed with a kiss: The actor and the model were spotted heating up the snowy city with some steamy kissesJust can't get enough: Bradley and Irina couldn't keep their hands - or lips - off each otherSnow business like show business: The pair took some time out of their busy schedules for a romantic walkHometown pride: Bradley wore a Philadelphia Eagles beanie as he and Irina kept a low profile in large sunglasses