Intervista e shumë pritur nga Afrona dhe Blero shtyhet, moderatorja jep detajet

Afrona Dika përmes një njoftimi në Instagram ka lajmëruar ndjekësit se intervista e saj me Bleron nuk do të publikohen në datën që ishte paralajmëruar. Ajo ka treguar që kjo intervistë do të shtyhet për arsye të ndryshme, duke mos jep më shumë detaje për shkaqet e mos transmetimit, shkruan lajmi.net. Njoftimi i plotë në…

ShowBiz

30/05/2024 14:51

Afrona Dika përmes një njoftimi në Instagram ka lajmëruar ndjekësit se intervista e saj me Bleron nuk do të publikohen në datën që ishte paralajmëruar.

Ajo ka treguar që kjo intervistë do të shtyhet për arsye të ndryshme, duke mos jep më shumë detaje për shkaqet e mos transmetimit, shkruan lajmi.net.

Njoftimi i plotë në Instagram:

Njoftim për audiencën

Podcasti i shumë pritur duhet të shtyhet për arsye të ndryshme. Nuk ka sekrete, ju keni të drejtë të dini gjithçka. Këtë informacion do t’ju njoftojë se shpejti.

Talk with Afrona vazhdon.

Kujtojmë se ka disa vite që Blero dhe Afrona janë ndarë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TalkwithAfrona (@talkwithafrona)