Inter-Sparta, super befasi në formacionet zyrtare

Inter dhe Sparta e Pragës kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes.

Sport

08/12/2016 19:59

Inter: Carrizo, Ranocchia, Andreolli, Murrillo, Melo, Ansaldi, Biabiany, Miangue, Eder, Pinamonti, Palacio.

Sparta e Pragës:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.