Inter-Sparta, goli i parë (VIDEO)

Inter ka kaluar në epërsi ndaj Spartës së Pragës me golin e Eder.

Sport

08/12/2016 21:31

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.