Inter Miami, njëri ndër destinacionet e mundshme për Busquets

Sergio Busquets pritet të largohet nga Barcelona në verën e ardhshme. Lojtari duket se e ka përfunduar misionin e tij me katalunasit dhe do tentojë ta gjejë një skuadër për ta mbyllur karrierën. Të paktën kështu bën të ditur Dario Sport, janë duke e paralajmëruar ta e sa kohë një ndarje rrugësh në mes të…

Sport

21/09/2022 22:11

Sergio Busquets pritet të largohet nga Barcelona në verën e ardhshme.

Lojtari duket se e ka përfunduar misionin e tij me katalunasit dhe do tentojë ta gjejë një skuadër për ta mbyllur karrierën.

Të paktën kështu bën të ditur Dario Sport, janë duke e paralajmëruar ta e sa kohë një ndarje rrugësh në mes të lojtarit dhe Barcelonës.

Mbetet të shihet nëse diçka e tillë do të ndodhë në verën që vjen. /Lajmi.net/