Inter me transferim 135 milionësh në verë – Lajmi.net
Inter me transferim 135 milionësh në verë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:42, 16 April 2019
Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës.

Duket se Inter e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit.

Skuadra italiane po mendon të bëjë transferime të mëdha, siç është edhe emri i Christian Eriksen, përcjell lajmi.net nga Tuttosport.

Inter do të paguajë 135 milionë euro për ta transferuar danezin nga Tottenhami.

Eriksen ka kontratë me Spurs deri në vitin 2020, andaj është i gatshëm që të largohet nga ta qysh në verë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO