Inter – Martial, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Inter – Martial, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:51, 9 April 2018
Interi është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për Anthony Martial.

Sulmuesi francez i transferuar te Manchester United kur skuadra drejtohej nga Louis van Gaal, pritet të largohet në fund të sezonit.

Ardhja e Alexis Sanchez ka bërë që Jose Mourinho t’i jap shumë pak hapësira Martialit.

Këtë situatë po tentojnë të shfrytëzojnë shumë skuadra, duke kërkuar transferimin e tij.

Pas PSG-së, Juventusit dhe Sevillas, tani në garë ka hyrë edhe Interi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO