Inter dhe Juventus e duan sensacionin italian – Lajmi.net
Inter dhe Juventus e duan sensacionin italian
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 19:10, 14 April 2019
san
Inter dhe Juventus do të kenë shumë punë gjatë afatit kalimtar të verës.

Inter dhe Juventus kanë disa shënjestra të përbashkëta për sezonin e ri, andaj do të zhvillojnë një garë të nxehtë.

Nerazurët dhe ‘Zonja e Vjetër’ janë duke tentuar ta transferojnë Sandro Tonalin nga Brescia, përcjell lajmi.net.

Brescia e di se nuk mund ta mbajë ë skuadër, andaj kërkon 40 milionë euro nga shitja e talentit italian.

Mesfushori po kalon nëpër një formë të lartë në këto dy sezonet e fundit në Serie B, andaj Inter dhe Juventus e duan transferimin e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO