Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Inter dhe Juventus e duan sensacionin italian

19:10 | 14 Prill 2019

san

Inter dhe Juventus do të kenë shumë punë gjatë afatit kalimtar të verës.

Inter dhe Juventus kanë disa shënjestra të përbashkëta për sezonin e ri, andaj do të zhvillojnë një garë të nxehtë.

Nerazurët dhe ‘Zonja e Vjetër’ janë duke tentuar ta transferojnë Sandro Tonalin nga Brescia, përcjell lajmi.net.

Brescia e di se nuk mund ta mbajë ë skuadër, andaj kërkon 40 milionë euro nga shitja e talentit italian.

Mesfushori po kalon nëpër një formë të lartë në këto dy sezonet e fundit në Serie B, andaj Inter dhe Juventus e duan transferimin e tij. /Lajmi.net/