Insiston ish-e dashura e Shpat Kasapit: “Po, ai është gay!” (Video)

Një nga lajmet që ka bërë bujë në rrjetet sociale është ai i debatit mes Shpat Kasapit dhe ish-partneres së tij, Qendresa Dula.

ShowBiz

20/11/2016 20:24

Disa foto të postuara në web tregonin bisedën e këngëtarit shqiptar me të dashurën e tij, ku kjo e fundit e quante homoseksual.

Qendresa ka folur ekskluzivisht në emisionin “Thumb”, të Aulonës dhe Fatmës, ku ka dhënë  versionin e saj të ngjarjes se si qëndron e vërteta e kësaj bisede.

“Shiko, kjo është diçka kalimtare. I publikova ato mesazhe sepse ai nuk kishte të ndalur në çdo emision duke folur për mua dhe gjoksin tim. Kështu që m’u desh t’i them realitetin që është gay”, – është shprehur Dula për “Thumb”..

YouTube player