Insigne – Napoli, ndodh ajo që nuk e priste askush – Lajmi.net
Insigne – Napoli, ndodh ajo që nuk e priste askush
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:42, 10 April 2018
Lorenzo Insigne ka probleme te skuadra e Napolit.

Lorenzo Insigne ka prishur raportin me tifozët e Napolit.

“Calciomercato” shkruan se e ardhmja e tij në klub është në dyshim, andaj sulmuesi mund të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Insigne deri vonë ishte idhull i tifozëve nga San Paolo, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai u vërshëllye në takimin e fundit ndaj Chievos në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO