Insigne-Barcelona, kjo nuk pritej tani

Lorenzo Insigne ka qene i lidhur me nje kalim tek Barcelona, por ai është i fokusuar tek Napoli.

Sport

23/08/2017 17:37

Insigne shënoi golin që lehtësoi Napolitanët kundër Nicën për të siguruar një vend në Ligës së Kampionëve.

Dhe kur u pyet për një kalim në Camp Nou pas ndeshjes, ai tha:

“Ju falënderoj për komplimentet, por unë dua të vazhdoj të bëj mirë me këtë fanellë, sepse unë gjithmonë e dua. Barcelona është ëndrra për të gjithë, por tani për tani kam ëndrrën të bëj mirë për Napoli”, përfundoi italiani.