Ingrit ‘harron’ të pasmet, ja çka ekspozoi kësaj here (Foto)

Ka disa ditë që publikon fotografi ku shfaq vetëm të pasmet në plazh.

ShowBiz

18/07/2017 23:28

Por, kësaj here, Ingrit Gjoni siç duket i ka harruar ato dhe po ekspozon diçka tjetër, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është veshur me një fustan shumë të hapur  pjesën e lartë të trupit.

Kështu, këngëtarja tashmë ka filluar ekspozimin e gjoksit.

Kujtojmë që Ingriti vite më parë ka rimodeluar gjoksin e saj gjë të cilën e ka bërë të ditur./Lajmi.net/

screenshot_1