Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse (Foto)

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’.

ShowBiz

17/07/2017 10:34

Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte në pah linjat ‘bombastike’, shkruan lajmi.net.

Me të publikuar këto imazhe në rrjete sociale, Kylie po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e ndjekësve të saj.

Muaj më parë ajo u nda nga reperi Tyga, ndërsa tani Kylie ka filluar një romancë të re me Travis Scott. /Lajmi.net/