Imazhe të reja nga ditëlindja e Marinës, Luana: Mu rrit motra mu bo burrë! – Lajmi.net
Imazhe të reja nga ditëlindja e Marinës, Luana: Mu rrit motra mu bo burrë!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:59, 17 May 2018
Motrat Vjollca janë dy prej emrave më të njohur të ekranit shqiptar.

Marina sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga të gjitha anët, shkruan lajmi.net.

E një urim të veçantë, asaj ia kishte bërë motra Luana, e cila në pastaj ka vazhduar festën bashkë me Marinën dhe Getin.

Në rrjete sociale, që të gjithë kanë sjellë imazhe të reja nga kjo ditëlindje, të cilën kanë vendosur ta festojnë buzë bregdetit.

Luana ka ndarë një fotografi bashkë me Marinën, në të cilën ka shkruar “Mu rrit motra mu be burre 😂 Vajza e ditëlindjes@marina_vjollca 💜💜💜💜💜💜💜”. /Lajmi.net/

Mu rrit motra mu be burre 😂 Birthdayyy girl @marina_vjollca 💜💜💜💜💜💜💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO