Ilnisa dhe Meritoni pozojnë afër njërit tjetrit, shkëlqejnë nga lumturia

Çifti Ilnisa dhe Meriton po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre jashtë formatit Big Brother. Ata shpesh ndajnë foto në llogaritë e tyre në Instagram dhe vërehet që janë shumë të dashuruar, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe dyshja kanë pozuar pranë njëri tjetrit të buzëqeshur duke reflektuar lumturi tek ndjekësit e tyre. Pavarësisht dallimeve në moshë,…

ShowBiz

19/06/2024 09:46

Çifti Ilnisa dhe Meriton po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre jashtë formatit Big Brother.

Ata shpesh ndajnë foto në llogaritë e tyre në Instagram dhe vërehet që janë shumë të dashuruar, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe dyshja kanë pozuar pranë njëri tjetrit të buzëqeshur duke reflektuar lumturi tek ndjekësit e tyre.

Pavarësisht dallimeve në moshë, çifti po vërtetojnë dashurinë e vërtetë që ata ndjejnë për njeri tjetrin./Lajmi.net/