Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza së shpejti në bashkëpunim

ShowBiz

14/05/2022 15:48

Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza njihen për emocionet që sjellin nëpërmjet teksteve muzikore.

Ata në industrinë e muzikës tonë kanë sjellë shumë këngë që janë shndërruar në hite, shkruan lajmi.net

Së fundmi të dy artistët siç duket janë në përgatitje të këngës më të re e cila do ti kushtohet dëshmorit “Azem Behluli” .

Këtë e bëri të ditur Shkurta përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)

“Shumë shpejt kënga kushtuar dëshmorit “Azem Behluli” në bashkëpunim me Ilir Shaqirin”, ishte mbishkrimi i këngëtares.   /Lajmi.net/